Horský hotel Hanička - ubytování Špindlerův Mlýn


Horský hotel Hanička nabízí ubytování s možností snídaní a příjemnou rodinou atmosférou v oblíbeném horském letovisku, Špindlerově Mlýně. Hosté mohou využít ideální polohy hotelu blízko centra městečka a v každém ročním období si užít široké spektrum možností, jak se zabavit, sportovat i relaxovat. Přímo v budově, v restaurační místnosti servírujeme bohaté snídaně s teplým i studeným bufetem. Společné chvíle doporučujeme trávit v přilehlé zahradě s výhledem do okolní horské přírody. Náš hotel je vhodný nejen pro páry nebo rodiny s dětmi, ale i pro větší skupiny, školy, sportovní kluby, firemní eventy a společenské akce.

POZOR: V zimě si nezapomeňte vzít sněhové řetezy!

Pokoje

Komfortní pokoje nabízí základní zařízení pro pohodovou dovolenou v zimě i létě, většina pokojů navíc disponuje vlastním balkónem. Každý pokoj má sociální zařízení se sprchovým koutem a toaletou. Hotel nabízí celkem 28 pokojů a 66 lůžek. Samozřejmostí je internetové Wi-Fi připojení ve všech pokojích zdarma.

  • 13x dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkónem
  • 4x dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky a balkónem
  • 6x dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky
  • 5x rodinný pokoj se dvěma ložnicemi a balkónem

Check-in: 14:00 - 20:00 / Check-out: 10:00

Lokalita

Špindlerův Mlýn

Horský hotel Hanička leží na kopci s krásnými výhledy do okolní přírody, nad centrem města Špindlerův Mlýn - největšího a nejznámějšího horského střediska v České republice, přímo v srdci nejvyšších českých hor Krkonoš. Špindlerův Mlýn je ideálním výchozím místem pro objevování krás Krkonoš. Své si zde najdou ostřílení turisté i rodiny s malými dětmi.

Krkonoše

Špindlerův Mlýn je ze všech stran obklopen horami, které nabízí rozmanitou přírodu, vzácnou faunu i flóru, atraktivní turistické cíle a bohaté sportovní vyžití. Místní krajina je chráněna Krkonošským národním parkem a její výjimečnost stvrzuje i zařazení do biosférických rezervací UNESCO.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..