Restaurace


Restaurace hotelu Hanička nabízí svým hostům bohaté bufetové snídaně, které zaručí ten správný začátek každého dne a připraví pro nové zážitky a výzvy na horách. Velice rádi vyjdeme vstříc vegetariánům a návštěvníkům s bezlepkovou dietou, nutné je nás kontaktovat s tímto požadavkem v předstihu, abychom mohli zajistit vše potřebné. Naši nejmenší návštěvníci pak mají k dispozici malý dětský koutek přímo v restauraci.

Snídaně

Aktuální informace: Restaurace a bar jsou otevřené pouze pro podávání snídaní od 8:00 do 10:00. V rámci bezpečnostních opatření bude snídaně servírována hostům přímo na jejich stůl ve formě kontinentální snídaně.

V hotelové restauraci se podávají snídaně v čase 08:00 - 10:00 hod. a probíhají formou bohatého teplého a studeného bufetu. Snídaně si můžete přiobjednat k ubytování kdykoli v průběhu celého roku. V případě zájmu si můžete k ubytování v hlavní zimní sezóně (od 24.12. do 10.03.) doobjednat také polopenzi (k objednání v druhém kroku online rezervace nebo při příjezdu na recepci).

Lobby bar, jenž je součástí restaurace, je otevřen v době snídaní po celý rok, v zimní sezóně je pak otevírací doba baru prodloužena také na čas večeří, od 18:00 do 22:00. Kromě základní nabídky alkoholických a nealkoholických nápojů si návštěvníci mohou pochutnat na lokálním pivě Hendrych z Vrchlabí, nebo pokud jste milovníci vína, pak jistě oceníte velký výběr moravských vín.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..