Restaurace


Restaurace hotelu Hanička nabízí kvalitní a chutné pokrmy v příjemném horském prostředí, kde vám na čerstvém vzduchu jistě vyhládne. Připravujeme speciality domácí české i místní krknošské kuchyně, z čerstvých a kvalitních surovin. Velice rádi vyjdeme vstříc vegetariánům a návštěvníkům s bezlepkovou dietou, nutné je nás kontaktovat s tímto požadavkem dopředně, abychom mohli zajistit vše potřebné. Naši nejmenší návštěvnící pak mají k dispozici malý dětský koutek přímo v restauraci.

Snídaně probíhají formou bohatého teplého a studeného bufetu a jsou zahrnuty v ceně ubytování. V případě zájmu si můžete k ubytování doobjednat polopenzi (k objednání v druhém kroku online rezervace nebo při příjezdu na recepci), kde vám v hlavní sezóně (léto a zima) nabídneme večeři formou bufetu, v mimosezóne pak připravíme servírované 2-chodové menu (polévku a hlavní jídlo).

Lobby bar nabízí posezení u výborné kávy (Café Reserva). Pokud jste milovníci vína, pak jistě oceníte velký výběr moravských vín a pivaři si mohou pochutnat na místním pivě Hendrych z Vrchlabí. Bar je otevřen v době snídaní a večeří, v zimní sezóně je otevírací doba prodloužena od 16:00 do 22:00.

Snídaně: 8:00 - 10:00

Večeře: 18:00 - 20:00

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..