Restaurace


Restaurace hotelu Hanička nabízí kvalitní a chutné pokrmy v příjemném horském prostředí, kde vám na čerstvém vzduchu jistě vyhládne. Připravujeme speciality domácí české i místní krknošské kuchyně, z čerstvých a kvalitních surovin. Velice rádi vyjdeme vstříc vegetariánům a návštěvníkům s bezlepkovou dietou, nutné je nás kontaktovat s tímto požadavkem dopředně, abychom mohli zajistit vše potřebné. Naši nejmenší návštěvnící pak mají k dispozici malý dětský koutek přímo v restauraci.

ŠTĚDROVEČERNÍ MENU 2019

Hosté, kteří u nás budou trávit Vánoce, mají možnost objednání štědrovečerního menu za skvělých 490 Kč/osobu. V případě, že jste si rezervaci v tomto termínu již vytvořili, objednávejte menu na emailu i.jirivacha@gmail.com. Pokud teprve budete rezervovat svůj vánoční pobyt, večeři lze přiobjednat v 2. kroku online rezervace. A na co se můžete těšit?

  • Rybí polévka nebo Vývar s játrovými knedlíčky a nudlemi
  • Smažený kapr s bramborovým salátem (nebo vařeným bramborem) nebo Smažený kuřecí řízek s bramborovým salátem (nebo vařeným bramborem)
  • Jablečný štrůdl
  • Rautový stůl s chuťovkami a vánočním cukrovím

Snídaně probíhají formou bohatého teplého a studeného bufetu a jsou zahrnuty v ceně ubytování. V případě zájmu si můžete k ubytování v hlavní zimní sezóně (od prosince do března) doobjednat polopenzi (k objednání v druhém kroku online rezervace nebo při příjezdu na recepci), kde vám nabídneme večeři formou bufetu.

Lobby bar nabízí posezení u výborné kávy (Café Reserva). Pokud jste milovníci vína, pak jistě oceníte velký výběr moravských vín a pivaři si mohou pochutnat na místním pivě Hendrych z Vrchlabí. Bar je otevřen v době snídaní po celý rok, v zimní sezóně je otevírací doba prodloužena také na večeře, od 16:00 do 22:00.

Snídaně: 8:00 - 10:00

Večeře: 18:00 - 20:00 (pouze v zimní sezóně)

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..